Zasady które musisz znać.

Ta strona nie jest poradnikiem inwestycyjnym, a ja nie jestem doradcą finansowym ani inwestorem w rozumieniu Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19 października 2005 r. w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych, lub ich emitentów (Dz. U. z 2005 r. Nr 206, poz. 1715). Tak czy inaczej prezentowane tu treści mogą być pomocnicze. Pamiętaj, że żaden sposób na zarabianie pieniędzy, nigdy nie daje Ci gwarancji zysku. Prezentowane na mojej stronie programy, aplikacje sprawdziłem osobiście ale nie oznacza to że tobie będą działać.

Treść artykułów, wszelkich tekstów, prezentacji, nagrań audio i video w domenie i subdomenach: startkrypto.pl oraz kanał na YouTube mają wyłącznie charakter informacyjno-edukacyjny. Nie stanowią „rekomendacji” w rozumieniu przepisów zawartych w Rozporządzeniu Ministra Finansów z dnia 19.10.2005r. w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych lub ich emitentów (Dz. U. z 2005r. Nr 206, poz. 1715).

Pamiętaj blog ten jest tylko moimi spostrzeżeniami i doświadczeniami więc mogę się mylić w pewnych kwestiach, nie jestem ekspertem ani doradcą finansowym.

Zgodnie z powyższym autor nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za jakiekolwiek decyzje inwestycyjne podejmowane na podstawie treści zawartych w materiale jak i jakichkolwiek materiałach instruktażowych.

Nie namawiam cię również na wpłacanie pieniędzy na rożnego rodzaju boty czy strony internetowe, przed podaniem danych osobowych, dowodu tożsamości dokonaj własnego rozeznania i zrozum dany projekt oraz sprawdź czy nie ma ryzyka.

Pamiętaj w sieci można stracić swoje pieniądze oraz dane osobowe. Nigdy nie podawaj numerów kart kredytowych, PINu, e-mail , dowodów tożsamości adresów w programach, stronach do, których masz jakieś wątpliwosci. Mogą one być sprytnie zrobione przez hakerów tak żeby wyłudzić od ciebie numer karty kredytowej czy inne dane pomocne w wyciągnięciu z twojego konta pieniędzy np fikcyjne strony internetowe twoich sklepów czy banków z, których regularnie korzystasz co za tym idzie zostaniesz okradziony ze swoich środków. Wszystkie programy lub strony które pokazuje na tym blogu testowałem sam ale mogę również się mylić i popełnić błąd więc postępuj rozwaznie za nim podejmiesz decyzje bo TY ODPOWIADASZ ZA SIEBIE

Bądź ostrożny w Sieci, nie podejmuj pochopnych decyzji.