Wirex – karta płatnicza

Zwrot za zakupy w BTC. Czym jest wirex i jak korzystać z aplikacji…

Wirex to aplikacja na nasz smartfon, portfel w którym możemy trzymać nasza wirtualna walutę lub pieniądze Aplikacja dostępna jest na Android jak również na iOS.

Wirex to także karta płatnicza Visa do wyboru USD, GBP, EURO, która zamawiamy na nasz adres po wczesniejszym zainstalowaniu aplikacji na smartfon. Kartą Wirex Visa możemy płacić wszędzie tam gdzie jest obslugiwana płatność Visa. Opłaty za używanie karty to w walucie GBP 1£ miesięcznie , EURO €1.20 natomiast USD to $1.50 miesięcznie. Karta wydawana jest bez żadnych dodatkowych opłat.

Więcej na temat opłat dowiesz się tutaj

Rejestracja Wirex tutaj

Wirex to również bezpieczeństwo, ubezpieczenie karty jest zupełnie za free!

Dla większego bezpieczeństwa i zabezpieczenia przed kradzieżą środków mamy możliwość ustawienia sekretnego słowa oraz wybieramy ustawienia jakie urządzenia maja mieć dostęp do naszego konta.

Ciekawie wygląda połączenie standardowego konta Z kryptowalutami

Dla wszystkich kryptomaniakow jest jeszcze coś więcej. Oprócz kupowania, sprzedawania i wymiany walut jest dodatkowa opcja. Wiele tradycyjnych kont bankowych daje możliwość zwrotu za zakupy tzw CashBack. Podobne rozwiązanie wprowadził Wirex, tylko z mała różnica, tym razem zwrot za zakupy dostajemy w postaci Satoshi, które następnie możemy wymienić na Bitcoin. Prawda ze interesujące ?

Zwrot za zakupy to 0.5% od każdej platnosci w każdym stacjonarnym sklepie, niestety za płatność online nie dostaniemy zwrotu w Satoshi

<