Start nowej giełdy kryptowalut…

Jakiś czas temu giełda #Binance stworzyła swój token. Według CoinMarketCap jego obecna cena jest na poziomie $14. Gdybyś wtedy kupił sobie na samym początku ten token lub gdyby giełda ta dała ci kilka tysięcy za darmo a dzisiaj mógłbyś je sprzedać po obecnej cenie do portfela wpadło by kilka groszy.

Jak zdobyć darmowe tokeny?

Rejestrując się z tego linku: https://bitsdaq.com/signup?referralCode=EJKN195A dostanirsz na start 1000 tokenów Candy wymagne tylko i wyłącznie potwierdzenie swojego adresu email na platformie.
– Za weryfikację KYC otrzymamy 4000 tokenów
– Za codzienne logowanie się otrzymamy 200 tokenów
– Polecając otrzymamy 500 tokenów za każdą polecona osobę.
Tokeny Candy zostaną zamienione na BXBC

Czym będą tokeny BXBC ?
To tokeny które bedą wspierać platformę i handel na giełdzie, idealnym odpowiednikiem jest tutaj znany token  giełdy Binance – BNB. Jako, że projekt wspiera Bittrex, nie jest wykluczone iż w przyszłości mogą one pojawić się na jednej z największych platform wymiany kryptowalut Bitterex. Logujac sie każdego dnia na Bitsdaq dostajemy extra 200 tokenów.

Do tej pory zarejestrowało się ponad 91 000 użytkowników , kolekcjonując średnio 2000 tokenów na osobę . Przechodząc proces weryfikacji dostaniemy 4000 tokenów wymagana jest rejestracja i weryfikacja konta poprzez podanie skanu ID.
Bitsdaq będzie nadzorował zarządzanie nową platformą transakcyjną. Dbając  przy tym o obsługę klienta i zgodność z przepisami, a także zapewniając obsługę klienta, marketing, sprzedaż i zindywidualizowany rozwój.
Bitsdaq wykorzysta najlepsze i najbezpieczniejsze w praktyce procesy KYC i AML.

Na poniższym screenshot możesz zauważyć ilość tokenów które otrzymałem za rejestracje i weryfikacje mojego konta.

W kolejnych dniach będę otrzymywać kolejne 200 tokenów za zalogowanie się i tak do końca marca tego roku