DAI kolejny airdrop od Coinbase

Zbieraj darmowe krypto, to kolejny Earn Coinbase

Wczoraj otrzymałem meila od Coinbase z zaproszeniem do zebrania stablecoin DAI. To już kolejna akcja promocyjna tej giełdy. Tym razem do zebrania Stablecoin DAI wartości $6. Za każdy film a jest ich trzy i rozwiązanie quizu dostajemy wynagrodzenie w postaci DAI.

Ostatnio tak jak pokazywałem wcześniej brałem udział w programie Earn Coinbase lecz były to inne krypto tj EOS, XLM, ZEC, ZRX, BAT. DAI jest już szósta cyfrowa monetą, która dostajemy za wykonanie zadań.

Tylko osoby z wyznaczonych krajów Europy mogą otrzymać zaproszenie do tej akcji promocyjnej. Niestety z informacji jakie są na stronie Coinbase nie ma Polski. Warto się jednak zapisać (Join) gdyż tak jak jest napisane na stronie, jeśli będzie zainteresowanie kolejne kraje będą dodawane. Czy jednak po jakimś czasie wciąż będziemy mogli zebrać poprzednie krypto ? Tego nie wiemy.

Możecie jednak spróbować link zamieszczam poniżej jest to zaproszenie do zebrania XLM Stellar jeśli się zapiszesz i dostaniesz zaproszenie daj znać w komentarzu.

https://www.coinbase.com/earn/stellar/invite/1r897fbc

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.