Kupuj, sprzedawaj płać z Wirex

Mija już ponad rok jak zacząłem interesować się kryptowalutami, oraz jak posiadam karte i aplikacje do obsługi kryptowalut Wirex. Czy nadal jej używam ?

Tak, cały czas gdy tylko płace za zakupy w sklepie staram się używać mojej karty Wirex.

W ostatnich miesiącach aplikacja przechodziła częste aktualizacje, czasami było to kłopotliwe ale biorąc pod uwage rozwój firmy takie częste aktulalizacje są potrzebne. Aplikacja oraz karta dostały nowy wygląd

Ile można zarabiać? W tej kwesti to wciąż 0.5% od zakupów w postaci SATOSHI za platnosci karta w sklepach. KOLEJNA METODA TO program afiliacyjny w którym możemy otrzymać nawet 10$ w bitcoin. Osoba której polecimy z naszego linku aplikacje Wirex musi kupic krypto o wartości minimum 100$ wtedy dostajemy $5, gdy ta osoba zamówi karte Wirex i użyje jej pierwszy raz dostajemy kolejne 5$.

W ostatnim czasie przelałem trochę moich kryptowalut i postanowiłem zrobić sobie jakiś prezent. Wymieniłem XLM które przelałem na moje konto w Wirex bezpośrednio z Binance. Transakcja przeszła bez najmniejszego problemu tak samo wymiana na GBP.

Chcesz zacząć swoją przygodę z Kryptowalutami i nauczyć się je obsługiwać ? Karta i aplikacja Wirex ułatwi Ci to w przejrzysty sposób.

REJESTRACJA

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.