Ile zarobiłem w przeglądarce Brave?

Często zadajecie mi pytanie czy i ile zarabiam w Brave?

Dawno nie robiłem żadnej aktualizacji na moim blogu z braku czasu. Dziś postanowiłem pokazać wam czy tak naprawdę można i ile zarabiam w Brave oglądając reklamy.

Nie siedzę ostatnio często przed komputerem z braku czasu. Mimo to od czasu do czasu siedząc przed monitorem wciąż korzystam z przeglądarki Brave. Stała się ona moja ulubioną i z innych praktycznie przestałem korzystać. Dlaczego? Ponieważ w Brave nie jest szybsza oraz nie muszę zamykać co chwile irytujących wyskakujących okienek, reklam i innych zbędnych śmieci które drażniły mnie u konkurencji.

Tak jak napisałem wcześniej, siedzę przed ekranem komputera bardzo rzadko ostatnio a w wiekszoaci jeśli korzystam z internetu robię to na telefonie wiec komputer odpalam praktycznie w weekendy na krótka chwile. Mimo tego coś wpadało ostatnio na mój portfel kryptowalut.

Na tym zrzucie ekranu poniżej możecie zobaczyć saldo z portfela Uphold który jest wymagany jeśli chcemy korzystać z Brave i zarabiać.

Czy są to środki tylko z korzystania i oglądania reklam w Brave? Otóż nie wszystkie, cześć pochodzi z napiwków jakie dostałem od innej osoby przeglądającej moja stronę/bloga.

Dzisiaj sprawdziłem moje saldo we wrześniu i wyglada ono tak👇

Ponad 25 BAT pochodzi z oglądniętych reklam które wyświetlają się podczas przegadania internetu.

Czy można wypłacić te darmowe BAT? Wszystkie BAT wypłaciłem na mój portfel Trust (portfel Trust pobierzesz TUTAJ)

Jak widać możemy korzystać w szybszy i według mnie bezpieczniejszy sposób z internetu oraz dodatkowo zarobić kilka groszy i poznać czym są kryptowaluty i jak je zdobyć zupełnie za darmo.

Jeśli chcesz pobrać przeglądarkę zrobisz to tutaj

Więcej na temat Brave znajdziesz w tym artykule

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.