Przelew za granice i 10£ zwrot na konto

Mieszkasz za granicą i chciałbyś zrobić przelew i jeszcze dostać zwrot pieniędzy?

Mieszkając za granicą często zastanawiamy się jak przesłać rodzinie czy dzieciom pieniądze tak aby nie ponosić wysokich kosztów za wysłanie pieniędzy na konto bankowe w Polsce. Sam mieszkam od wielu lat za granicą (UK) i często potrzebuje wysyłać pieniądze na konto w PL. Przez wiele lat korzystałem z usług biur pośredniczących, korzystałem z różnych stron które tym się zajmowały.

Jakiś czas temu kolega wysłał mi zaproszenie do aplikacji TransferGo, napisał mi wiadomość “Chcesz wydawać mniej przesyłając pieniądze za granicę i jeszcze na tym zarobić? Pomyślałem pewnie, jak mam to zrobić? Pomyślałem skoro i tak wsyłam pieniądze regularnie to dlaczego nie skorzytać.

Oczywiście skorzystałem z oferty jaką jest TransferGo. To aplikacja którą instalujemy na naszym smartfonie, po przejściu pełnej rejstracji która nie zajmie nam długo czasu możemy wysyłać pieniądze za granicę. Dodatkowym atutem jest to, że za pierwszym razem gdy wysyłamy kwotę minimum £50 dostajemy £10 zwrot na nasze konto bankowe a osoba która nas zaprosia i uylimy jej linku też dostaje taką samą kwote. Nie dotyczy to przelewów EURO na EURO. |Aplikacja jest w języku polskim, możemy ustawić sobie karte naszego banku aby jednym kliknięciem wysyłać pieniądze.

Wysyłaj pieniądze całkowicie ZA DARMO!

✓Rzeczywisty kurs wymiany walut.

✓Brak opłat za przelew.

✓Gwarantowana kwota doręczana.

Zleć przelew

Dostarcz swoje dane oraz dane odbiorcy wraz z kwotą, którą chcesz przelać na jego konto.

Wykonaj lokalny przelew

Wszyscy Twoi znajomi, którzy zarejestrują się na stronie TransferGo poprzez Twój link, będą mogli wykonać pierwszy przelew za darmo

My zajmiemy się resztą

Jak tylko otrzymamy Twoje pieniądze, w zaledwie kilka godzin środki zostaną przelane na konto odbiorcy.WYŚLIJ PIENIĄDZE

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.