Coinbase – darmowe krypto, bonus 10$

Chcesz kupić kryptowaluty, lub nie wiesz gdzie to zrobić? Tutaj w łatwy sposób możesz to zrobić, a dodatkowo dostaniesz BONUS w wysokości 10$ bezpośrednio na twoje konto w COINBASE.

Coinbase powstał w 2012r przez amerykańską firmę o takiej samej nazwie która ma siedzibę w Kaliforni i Londynie. To łatwy, przyjazny i bezpieczny w obsłudze kantor kryptowalutowy, w którym kupisz oraz sprzedaż najpopularniejsze krypto. Znajdziesz tutaj łącznie 12 kryptowalut którymi można handlować, między innymi
Bitcoin, Ethereum i Litecoin, Bitcoin Cash oraz 234 które możemy obserwować. Zakupu można dokonać w walutach USD,EURO, GBP.

Do wpłat i wypłat możemy stosować karty płatnicze lub przelew bankowy, oraz przelać nasze pieniądze bezpośrednio na konto PayPal(tylko wypłaty)

Jak założyć konto fajnie opisane jest tutaj
https://bitcoin.pl/coinbase-com-portfel-w-przegladarce/

Coinbase prowadzi swoją działalność w zakresie następujących obszarów:

  • jest brokerem w sprzedaży Bitcoina, Ethereum, Litecoina
  • jest właścicielem giełdy kryptowalut Coinbase Pro – wcześniejsza nazwa to GDAX
  • jest pośrednikiem w płatnościach z wykorzystaniem Bitcoina
  • oferuje portfel do przechowywania kryptowalut

Jakim sposobem uzyskać darmowy bonus 10 USD w Coinbase?
Jeżeli otworzysz konto w kantorze Coinbase pośrednictwem linka w niniejszej recenzji i zakupisz lub sprzedasz kryptowaluty co najmniej za 100 dolarów, to otrzymasz bonus 10 dolarów. Bonus zostanie automatycznie przyznany na twoje konto Coinbase.

Link do rejestracji

W łatwy sposób można też zdobyć kryptowaluty na konto Coinbase przez dołączenie do kampani (EARN) , w której za oglądanie lekcji(
czyli kilku minutowych filmów na temat kryptowalut) oraz rozwiązanie Quiz możesz zgarnąć kilkadziesiąt dolarów.

Tutaj obejrzysz film jak dołaczyć do kampani Coinbase