Chcesz być posiadaczem kryptowaluty?

Możesz zarobić około 200zł za 10 min pracy przy komputerze.

Stellar (XLM) to platforma blockchainowa z własną kryptowalutą Stellar Lumens (Lumen). To platforma łącząca banki, systemy płatności, oraz ludzi., przy czym wysokość opłat jest prawie zerowa.
Na początku działalności firmy doszło do jednoczesnego utworzenia 100 mld jednostek XLM. Stellar XLM służy do pokrywania prowizji transakcyjnych, nie jest wydobywany jak to się dzieje w postaci np. bitcoina. Opłaty transakcyjne ustalone są z góry i wynoszą 0,00001 XLM, jest to jedna z najszybszych sieci, która potrafi przetwarzać około 1000 transakcji na sekundę. Kryptowaluta ta jest na 36 giełdach kryptowalut, najwyższą cenę Stellar osiągneła 4 stycznia 2018 roku, kurs wynosił wtedy 0,93 USD. W dniu pisania tego artykułu na moim blogu Stellar XLM znajduje sie na 9 pozycji wedłu CoinMarketCap

Blockchain.com ma zamiar rozdać $125 milionów w darmowych tokenów wraz z wprowadzeniem pełnej obsługi XLM Stellar do swojego portfela. Na otrzymanie tokenów może liczyć ponad 30 milionów użytkowników portfela Blockchain

„Blockchain nigdy nie pobiera opłat za dołączenie do naszej platformy, tak samo nie zostawiamy dla siebie pojedynczego XLM. My rozdajemy je wszystkie. To naprawdę sporo tokenów do dystrybucji. W rzeczywistości jest to największy airdrop w historii kryptowalut i prawdopodobnie największy w historii giveaway dla konsumentów” – informuje Blockchain.com na swoim blogu.

Jak tłumaczą celem tak dużego airdropu jest zachęcenie posiadaczy portfeli Blockchain.com do korzystania z tokenów sieci Stellar. Użytkownicy otrzymają je za darmo mogą przetestować użyteczność rynkową nowej generacji tej cyfrowej waluty.

„Nasz portfel będzie obsługiwał Stellar, ponieważ jego sieć jest zbudowana pod kątem skalowalności. Autorski token XLM umożliwia szybkie, tanie, ogólnoświatowe transakcje, nawet jeśli miliony ludzi korzysta z niego na raz. Stellar może nawet tworzyć własne tokeny reprezentujące rzeczywisty świat lub wirtualne dobra i usługi. Wreszcie, Stellar posiada światowej klasy społeczność programistyczną i tętniący życiem, funkcjonujący ekosystem” – dodaje Blockchain.com.Stellar Lumens zyskują 3,5% po informacji o airdropie

W pierwszej chwili po publikacji informacji notowania XLM wzrastały o około 3,5%, . Cenę blokuje jednak istotna strefa oporu na 0,26 USD.

Nowi użytkownicy Blockchain.com otrzymują około 418 coinów XLM o wartości na dzień dzisiejszy około 45$ jeśli zostaną sprzedane.
Cena na BitBay tego coina wacha się w granicy 0.11 USD za sztuke.

Aby otrzymać tokeny Stellar XLM należy zarejestrować się na
www.blockchain.com

oraz przejść proces weryfikacji konta KYC (Know Your Customer) podając dane osobowe, scan dokumentu tozsamości. Po poprawnym zweryfikowaniu konta na nasze konto/portfel pojawi sie kryptowaluta Stellar XLM którą możemy wysłać np. na BitBay oraz sprzedać lub czekać aż cena wzrośnie.

Czy warto?