Kranik

Inny sposób na zbieranie DARMOWYCH KRYPTOWALUT to kraniki/faucets. Kraniki to metoda zbierania satoshi poprzez różne zadania np oglądanie reklam. Nie zarobisz tutaj nie wiadomo jakich KOKOSÓW ale napewno nauczysz się jak dziłają kryptowaluty, jak działają portfele.

Rejestracja                     

✅Zarejestruj  się tu  https://ref.adbtc.top/1285377

✅Podaj swój e-mail 

✅Podaj swój adres BTC

 ✅Utwórz hasło.

 Jak zbierać satoshi  Mozliwość nr1           

Przejdź do zakładki „Surf ads” 

Rozwiąż Captche (zadanie matematyczne lub obrazek) wciśnij „START”. 

Przykład 

Otworzy Ci się druga zakładka z reklamą, poczekaj około 1 sekundę i wróć do poprzedniej zakładki, poczekaj aż minie podany czas, strona sama się odświeży i pokaże Ci się kolejna reklama.

Przy co drugiej reklamie musisz rozwiązać Captche.

🔷Nagrody od 7 do 150 satoshi.

Jak zbierać Satoshi Możliwość nr2

Wejdź w zakładkę „Active window surfing”. Wyświetlą Ci się aktualnie dostępne reklamy, ich czas oraz ilość satoshi jaką otrzymasz. Kliknij w link, reklama otworzy Ci się w nowej zakładce. Po zakończeniu jej wyświetlania kliknij w powtarzającą się ikonę(znajduje się na samej górze strony), zamknij zakładkę. Możesz kliknąć w kolejną reklamę ( jeśli jest teraz dostępna ). 

🔷Nagrody od 7 do 50 satoshi.

Jak zbierać Satoshi Możliwość nr3

Otwórz zakładkę „Autosurfing”, wciśnij przycisk „START” , reklama otworzy Ci się w nowej zakładce, poczekaj aż minie czas jej wyświetlania. Nic nie musisz robić. 


🔷 Nagroda od 7 do 50 satoshi.

Wypłata

Jeśli chcesz wypłacić z kraniku ADBTC musisz uzbierać 20 000 satoshi na portfel FaucetHUB jeżeli go nie masz to zarejestruj się tu http://faucethub.io/r/61124374

Aby wypłacić Satoshi na dowolny portfel Bitcoina musisz uzbierać 50 000 satoshi

W ciągu krótkiego czasu udało mi się zebrać 422 satoshi, bedę napewno wracał do tego kranika zobaczymy co uda się uzbierać.

⤵️ Kolejnym ciekawym kranikiem jest DOGE Click Bot

Jest to kranik, który uruchamiamy na aplikacji Telegram. Telegram to darmowy, bazujący na chmurze obliczeniowej komunikator internetowy. Użytkownicy mogą wysyłać wiadomości, zdjęcia, filmy, naklejki, nagrania oraz pliki różnego rodzaju. Klient aplikacji dostępny jest na chyba wszystkie dostępne platformy. Telegram umożliwia również szyfrowanie wiadomości end-to-end

Jak używać wiec DOGE Click Bot?

To proste dołącz do bota z mojego linku https://t.me/Dogecoin_click_bot?start=xksh kliknij Join i rozpocznij zabawę z botem poprzez otwieranie stron (view sites), po kliknięciu otworzy sie kolejne okno.

W większości musisz poczekać od 10-30 sekund na otwartej stronie następnie przejść do bota i dostać naliczenia w postaci DOGE. Jest tez system poleceń za któryś otrzymasz dodatkowo 15% za każdego użytkownika z jego zysku który otrzymał podczas otwierania stron a także 0.1% od depozytu.

Według mojej opini nigdy nie powinieneś wpłacać żadnego depozytu gdyż nigdy nie masz gwarancji, ze odzyskasz wkład, dlatego ja tego nigdy nie robię. Ro samo dotyczy się stron które otwiera bot VIEW SITES, większość stron to kolejne boty, lub tez bardzo duzo scamów które opakowane w ładne strony internetowe zachęcają do wpłacania twoich kryptowalut, wiec nie daj się skusić.

Ile można uzbierać ?

Nie są to wielkie sumy, mi w kilka mi nut udało się nazbierać 4 DOGE które wysyłałem na konto Coindeal. Jest to minimum jakie można wypłacić z Bota.