Kilka słów o mnie.

Cześć, ma na imię Tomek i witam Cię na mojej stronie!

Skoro tutaj się znalazłeś napewno nie bez powodu, zakładam, że interesujesz się kryptowalutami.

Kim jestem i czym się zajmuje ?

Od prawie 10 lat mieszkam i pracuje w Wielkiej Brytani. Od tylu też lat pracuje praktycznie w jednej firmie z tym, że od 3 jestem kierowcą ciężarówki.

Tematem kryptowalut i technologia z tym związaną zainteresowałem się w 2018r. zupełnie przypadkiem. Często w pracy przeglądając portale społecznościowe natrafiałem na grupy ludzi związanych z tą technologią. Cały czas dowiadywałem się czgoś nowego, programy, firmy, aplikacje każdego dnia nowa wiedza którą zacząlem się interesować coraz bardziej. Tak też powstał ten blog.

Nie jest to łatwy temat, ale napewno zainteresował mnie i w wolnych chwilach czytam i poszerzam swoją wiedzę i postaram się nią z tobą dzielić. Musisz jednak pamiętać, że nie jestem ekspertem w tej dziedzinie ani doradcą finansowym, więc w wielu sprawach mogę się mylić.

Mam nadzieje ze strona spodoba Ci się i będziesz wracać tutaj częściej.

Jeśli masz jakieś pytania śmiało napisz do mnie

startkrypto.pl@gmail.com

Pamiętaj ten blog/strona którą pisze nie jest poradą inwestycyjna ani nie namawiam Cię do inwestowania pieniędzy w żaden program czy kryptowaluty. Tą stronę robię jedynie w celach informacyjnych aby pokazać Ci jak rozwija się świat kryptowalut i nowe technologie z tym związane.

Jeśli z jakiegoś powodu moja strona Ci się podoba, podziel się ze znajomymi.

Pozdrawiam