Wybierz konto najlepsze dla Ciebie

Monese to w 100% mobilny, wielokrotnie nagradzany dostawca rachunku bieżącego. Dzięki Monese możesz otrzymywać wynagrodzenie, robić zakupy online, w sklepie i wypłacać gotówkę z bankomantów. W Monese otrzymasz w pełni funkcjonalny numer konta w funtach szterlingach z  kodem bankowym, zbliżeniową kartę debetową MasterCard oraz dostęp do szybkiej obsługi klienta.

Pod koniec sierpnia 2017 r. Monese oferuje także konto w euro wraz z kartą debetową bez dodatkowych opłat za oba konta.

Wszyscy rezydenci obszaru EOG z następujących krajów mogą założyć konto Monese!

Czy trzeba mieszkać w Wielkiej Brytani aby otworzyć konto ? NIE TRZEBA MIESZKAĆ W UK BY OTWORZYĆ KONTO, w tym celu powstało właśnie Monese. Wszystkie osoby z  Europejskiego Obszaru Gospodarczego  mogą to zrobić

Austria, Belgia, Bułgaria, Chorwacja, Republika Cypryjska, Republika Czeska, Dania, Estonia, Finlandia, Francja, Niemcy, Grecja, Węgry, Islandia, Irlandia, Włochy, Łotwa, Liechtenstein, Litwa, Luksemburg, Malta, Holandia, Norwegia, Polska, Portugalia, Rumunia, Słowacja, Słowenia, Hiszpania, Szwecja i Wielka Brytania.

Zaproś i zarabiaj

Otrzymasz bonus pieniężny za każdym razem, gdy ktoś otworzy konto za pomocą Twojego kodu i dokona pierwszej płatności swoją kartą Monese. Kwota bonusu różni się na rynku w zależności od promocji marketingowych. Więcej informacji na ten temat możesz przeczytać w zakładce „Zarabiaj” w aplikacji Monese.

Bonus za polecenie wpłynie na Twoje konto w ciągu 48 godzin od momentu, gdy Twój znajomy dokona pierwszej płatności kartą.

Twój znajomy otrzyma na swoje nowe konto prezent powitalny w postaci nagrody pieniężnej, a także kartę debetową Monese za darmo. Prezent powitalny, który Twój znajomy otrzyma za dołączenie do Monese, będzie zależny od regulaminu polecania klienta.

Więcej informacji na temat Monese możesz przeczytać TUTAJ

Co trzeba zrobić? 

🔻Ściągnij aplikacje Monese Gdy otworzysz konto Monese i dokonasz swojej pierwszej transakcji kartą Monese, otrzymasz powitalny prezent w wysokości 15 £ lub 15€(z mojego linku dostaniesz 15£€ większość ma już tylko bonus 10£$)

Aplikacje Monese możesz ściągnąć ze sklepu Play lub AppStore. Gdy użyjesz mojego kodu TOMA105 po do lądowaniu konta i pierwszej transakcji zamowiona karta dostaniesz bonus 15£€

🔻Po prostu użyj kodu TOMA105. Pobierz aplikację Monese tutaj: https://monese.app.link/HxRRY3N1gX?invite=TOMA105.

🔥Ważne🔥

❇️Wybierz darmowe konto STARTER zarejestruj się i zamów karte Monese. 

Doładuj ja 10£ zrób pierwsza transakcje karta i w ciągu 48h otrzymasz powitalny bonus 15£ Polecaj dalej i zarabiaj za każde polecenie 15£€

Po więcej info napisz do mnie 👊

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.