Coinbase karta Visa

Płać swoimi krypto gdziekolwiek chcesz.

Świat technologi blockchain cisgle się rozwija powstają co chwile nowe projekty, coraz więcej możliwości wykorzystania tej technologi. Coraz częściej możemy dokonywać platnosci za usługi czy produkty naszymi CYFROWYMI MONETAMI. Płacenie karta w sklepie jest już standardem ale co z kryptowalutami ?

BitBay - Największa Polska giełda cyfrowych walut

Coinbase wprowadza dla użytkowników nowy produkt /usługę jaka jest karta Visa. Karta gotowa do używania na całym świecie zasilana z twojego konta Coinbase. Dzięki aplikacji na smartfon masz pełna kontrole nad swoimi środkami. Mozesz płacić zbliżeniowo (contact less), podając PIN lub wypłacać środki z bankomatów ATM. Jak można przeczytać na stronie Coinbase, płacąc mamy do wyboru w aplikacji jaka krypto chcemy użyć czy ma być to Bitcoin, Ethereum czy inne krypto.

-Najłatwiejszy sposób wydawania krypto na całym świecie
– Natychmiastowe transakcje i płatności
-Śledź swoje wydatki za pośrednictwem aplikacji
– Łatwo wybierz, które krypto wydasz
– Światowej klasy zabezpieczenia zapewniające bezpieczeństwo twoim kryptowalutom

Aplikacje możemy pobrać ze sklepu Google Play lub App Store

Kto może otrzymać karte?

Na chwile obecną tylko rezydenci Wielkiej Brytani mogą zamówić kartę. Firma zapewnia, ze wkrótce zamierzają rozszerzyć ofertę również na inne kraje Europy.

Jaki jest limit ?

Obecnie dzisiejszy limit dzienny to £10.000, może być zmieniony poprzez kontakt z działem obsługi klienta. Dzienny limit wypłat z bankomatów ATM to £500.

Źródło Coinbase

Darmowa rejestracja Coinbase bonus na start 10$ dla użytkowników którzy kupią krypto wartości 100$.