Coinbase Earn EOS

Odbierz 10$ w kryptowalucie EOS

Giełda Coinbase po raz kolejny rozdaje darmowe kryptowaluty o wartości 10$ (Około 38zl) za obejrzenie 5 filmów edukacyjnych o długości do 3 minut na podstawie których należy rozwiązać quiz aby odebrać kryptowaluty. Każdy z filmów i rozwiązany quiz to wartość 2$.

Kryptowaluta EOS została dodana na giełdę kilka dni temu i już możemy wziasc udział programie Earn Coinbase. Giełda Coinbase to solidna i pewna giełda na światowym poziomie dzięki której masz możliwość odebrania darmowych krypto a także poszerzasz swoją wiedzę na temat cyfrowych walut.

Co należy zrobić aby odebrać EOS?

Pierwsze co musisz zrobić to zarejestrować się TUTAJ, zweryfikować konto przez podanie swoich danych oraz kopi dowodu tożsamości (KYC jest wymagane). Po pomyślnym zarejestrowaniu się przechodzisz do zakładki EARN na stronie głównej swojego konta Coinbase. Najlepiej jest zrobić to na komputerze. Klikasz w Earn EOS i wykonujesz proste zadania

Tutaj klikasz w Earn crypto aby przejść do strony z lekcjami
  1. Obejrzyj filmy edukacyjne, aby nauczyć się różnych kryptowalut, zajmie Ci to od 2-3 minut każdy z filmów
  2. Następnie ukończ quiz po każdym obejrzanym filmie otrzymasz prosty test quiz.
  3. Za każdy ukończony quiz otrzymasz kryptowalute EOS na swój portfel Coinbase.
Po ukończonych zadaniach pojawi ci się All done Wszystko zrobione, możesz odebrać już swoje krypto na portfelu Coinbase

Jest to już kolejny Earn drop Coinbase, ostatni jaki osobiście robiłem i otrzymałem wynagrodzenie wcześniej był to Earn XLM, ukończyłem takie same zadania z kryptowalutami ZEC, BAT, ZRX za wszystkie otrzymałem kryptowaluty.

To jest moje saldo ostatnich Earn dropów jakie ukończyłem z Coinbase

Jak dla mnie pomysł Coinbase Earn jest strzałem w dziesiątkę, pozwoli Ci oswoić się i nauczyć czym są kryptowaluty bez ponoszenia kosztów z własnego portfela a dodatkowo można zarobić zupełnie za darmo. Polecam