Brave kolejny raz szuka finansowania.

W 2017 roku Brave zebrał od inwestorów 135 milionów złotych w mniej niż minutę.
Tym razem Brave szuka finansowania na ponad 30 milionów dolarów w rundzie kapitałowej serii A.

Brave to przeglądarka internetowa, która jest powiązana ze środowiskiem internetowym. Wraz z początkiem miesiąca aplikacja osiągneła poziom miliona pobrań miesiecznie, stając się najpopularniejszą aplikacją dla Androida.

Tak postępujący rozwój wymaga poświęceń, odłożenie czerpania zysków na później i przede wszystkim – finansowania. 

CoinDesk informuje o zbliżającej się rundzie finansowania projektu.

Skoncentrowana na prywatności internetowa przeglądarka podnosi rundę kapitałową Serii A, potwierdzają trzy źródła z wiedzą o sprawie dla CoinDesk. Brave chcę pozyskać $30-$50 milionów przy wycenie 133 milionów dolarów, podają źródła.

W majau 2017 roku Brave podniósł swoje ICO. Zebrali wówczas 35 milionów dolarów w zastraszającym tempie 30 sekund (a nawet mniej). Takie sytuacje, popchnęły rynek kryptowalut ku ślepej wierze w technologię, a zatem i bańce skumulowanej w grudniu 2017. Dziś, jeżeli Brave upubliczni tę informację, inwestorzy, którym nie udało się tego zrobić w 2017, mogą starać się o udziały w projekcie. Miejmy tylko nadzieję, że tym razem zdążą bo sytuacja z roku 2017 może się powtórzyć.

Jeśli jeszcze nie poznałeś/aś tego projektu spójrz na mój poprzedni artykuł na temat BRAVE. Przypominam również, że możesz wesprzeć moją strone przekazując >NAPIWEK< korzystając z funkcji SEND TIP w przeglądarce BRAVE.


Według mnie projekt jeszcze bardziej rozwinie skrzydła i przyciągnie wiekszą grupe urzytkowników i inwestorów.

Źródło https://bithub.pl